Wyjątkowe i niebanalne płytki na podłodze

Szukając płytek podłogowych coraz częściej zwraca się uwagę na takie, których znakiem rozpoznawczym jest to, że są niebanalne. I choć na rynku nie brakuje rozwiązań bardzo typowych, miłośnicy płytek niekonwencjonalnych także powinni znaleźć coś dla siebie.

Najwięcej ciekawych propozycji można znaleźć w sklepach internetowych, choć kolekcje takie, jak Novabell My Space Cognac oraz Dunin Etn!k pojawiają się także w sklepach stacjonarnych.

Niebanalność płytek jest w cenie przede wszystkim dlatego, że współcześnie można mówić o swego rodzaju modzie na mieszkanie, które jest indywidualne. Odchodzi się od rozwiązań standardowych, które są bezpieczne, ale pozbawione wyrazu, stawia się zaś na propozycje, które sprawiają, że mieszkanie ma charakter typowy dla jego właścicieli. Wybierając płytki o niebanalnym wyglądzie dobrze jest, oczywiście, pamiętać o tym, że nie powinny mieć sobie równych także pod względem technicznym. Obie wymienione powyżej kolekcje nie mają problemu ze spełnieniem tego postulatu.

Jeżeli jesteś zainteresiwany, to zapoznaj się z naszą bogatą ofertą najwyższej jakości płytek ceramicznych, w ktorej znajdziesz między innymi płytki Halcon Naos Blanco Pulido oraz Ibero Artwood Ribbon Maple. Zapraszamy!